![Kamera, Modell "230 AF",Yashica Kyocera 2. Hälfte 20. Jh. Mit Macro-Objektiv, [...] | lot 991 | Varia-Auktion at Doebritz | Auction.fr | English Kamera, Modell "230 AF",Yashica Kyocera 2. Hälfte 20. Jh. Mit Macro-Objektiv, [...] | lot 991 | Varia-Auktion at Doebritz | Auction.fr | English](https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/auctionmediaphotos/c/7/4/1567570511331115.jpg)
Kamera, Modell "230 AF",Yashica Kyocera 2. Hälfte 20. Jh. Mit Macro-Objektiv, [...] | lot 991 | Varia-Auktion at Doebritz | Auction.fr | English
![Afsluttet] Objektiver til Sony kamera Vejl. Uds. Pris kr. 24.100 til salg på auktion (Elektronik i Jylland) - konkurser.dk Afsluttet] Objektiver til Sony kamera Vejl. Uds. Pris kr. 24.100 til salg på auktion (Elektronik i Jylland) - konkurser.dk](https://konkurserbilleder.blob.core.windows.net/sized/600/135325.jpg)
Afsluttet] Objektiver til Sony kamera Vejl. Uds. Pris kr. 24.100 til salg på auktion (Elektronik i Jylland) - konkurser.dk
DanGuitar.dk - AUKTIONEN ER SLUT AUKTION - GØR EN GOD HANDEL! 😃👍 Super lækkert Zoom kamera sælges nu på auktion! Dette kamera er i virkelig høj kvalitet og kan klare alverdens optage
1923 Leica 0-series becomes world's most expensive camera, fetches $1.89 million at auction | Engadget
31st Westlicht Photographica Auction // 2017 // Global // Leica News // El universo Leica - Leica Camera AG
![Kamera "Bessa II", Voigtländer um 1950.Rollbild-Kamera. Korpus seitl. bez. [...] | lot 987 | Varia-Auktion at Doebritz | Auction.fr | English Kamera "Bessa II", Voigtländer um 1950.Rollbild-Kamera. Korpus seitl. bez. [...] | lot 987 | Varia-Auktion at Doebritz | Auction.fr | English](https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/auctionmediaphotos/8/e/5/1567570510669090.jpg)